“Burn the hell. Runda trzecia”

Premiera, na którą czekały tysiące nastolatek, czyli “Burn the hell. Runda trzecia”.

28 września 2022 swoją premierę miała książka “Burn the hell. Runda trzecia”, czyli pierwsza część drugiego tomu Trylogii Hell, której poprzednie części w bardzo krótkim czasie zyskały ogromną popularność wśród nastoletnich odbiorców. Początkowo każda z powieści opublikowana była na platformie Wattpad, gdzie autorka od roku 2016 uzbierała w sumie prawie sto czterdzieści tysięcy obserwujących i miliony wyświetleń pod każdą częścią bestsellerowej trylogii. Katarzyna Barlińska vel P.S. HERYTIERA – “Pizgacz” zyskała wielu fanów, którzy na bieżąco śledzili losy bohaterów trylogii, a także kilku innych jej dzieł, widniejących na internetowym profilu. Młoda pisarka, a prywatnie studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej, kilkukrotnie pojawiała się już na Targach Książki, gdzie budziła ogromne zainteresowanie nastoletnich czytelników. 

Historia skomplikowanej miłości Victorii i Nathaniela, która podbiła serca czytelników.

“Victoria Joseline Clark próbuje żyć nowym życiem. Życiem, w którym nie ma miejsca na chaos i mrok. Na problemy, krzyki, niepewność i strach. Na ból duszy i ciała. Na to wszystko, co wniósł w nie Nathaniel Shey.”

Burn the Hell. Runda trzecia w księgarni Tania Książka autorstwa Katarzyny Barlińskiej to książka, która od samego początku wrzuca nas w wir rozterek miłosnych, toksycznych relacji i problemów psychicznych. Główni bohaterowie trylogii próbują zrozumieć co ich łączy, a co dzieli, krzywdząc przy tym siebie nawzajem, jak i wszystkich wokół. Victoria Joseline Clark i Nathaniel Shey idealnie pokazują, jak wielkim problemem w relacjach międzyludzkich jest nieumiejętność rozmowy, brak szczerego wyrażania emocji i zrozumienia. Oboje reprezentują też ogromny wewnętrzny smutek i ból, którego wstydzą się pokazywać. Od pierwszej części trylogii czytelnicy bacznie przyglądają się na zmianę kwitnącej i obumierającej relacji, ale mimo tego wątek ten nie nuży. Mnogość stron tej pozycji może z początku przerażać, ale po wejściu na ten rollercoaster emocji, nie jest się w stanie odłożyć lektury ani na chwilę.